Хмельницьку освіту продовжує очолювати волхв та язичник

PDF Друк
Вівторок, 15 березня 2016, 15:00

Хмельницьку громаду ніяк не перестає турбувати факт, що міською освітою керує людина, яка відкрито визнає себе язичником та в окремих колах називається волхвом Богумиром. Звісно Конституція України дозволяє чиновнику обирати віросповідання самостійно, однак батьки хмельницьких школярів вкрай занепокоєні.

Причин аби бити на сполох більш ніж достатньо. На порталі  «Родовое Огнище Славянской Родной Веры» у ієрархії духовних провідників родового вогнища СРВ Богумир Миколаїв до недавнього часу був зазначений на третій позиції, одразу після верховного волхва та його дружини.

Його «керівник» Верховний волхв Володимир Куровський – центральна постать багатьох скандалів у Інтернеті. Неодноразово писалося про те, що Куровський сам проголосив себе Верховним Волхвом України та впровадив високі побори серед своїх прихожан. Також мав місце скандал з історією, де підопічні привселюдно назвали свого волхва самозванцем та шахраєм. Особливого розголосу набув конфлікт між священиками та рідновірами у селі Раштівці, що на Тернопільщині. Місцеві жителі повстали проти язичників, звинувачуючи їх у тому, що вони роблять із дітей відьом і чаклунів.

Однак майже одразу після свого призначення новоспечений очільник міської освіти офіційно заявив про вихід із общини, прокоментувавши свій вчинок наступним чином: «Два останні роки намагався порозумітись з керівником РВ РПВ по спірних питаннях, які стосувались самоназви, образу Спасів, волхвів-рахманів, перенасичення «індусятиною», відсутності чітких проукраїнських державницьких позицій».

Натомість Роман Миколаїв повідомив, що розпочинає формувати слов’янський язичницький рух України.

Жителі Хмельницького обурені, вони не розуміють, як учителями може керувати особа, яка вважається чаклуном та на власному прикладі популяризує неприйнятні для українців цінності. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити