Майже 800 демобілізованих АТОвців із Хмельниччини залишилися без роботи

PDF Друк
Середа, 16 березня 2016, 10:22

Бійці, які повертаються з зони антитерористичної операції на сході країни, у більшості випадків опиняються без роботи. Наразі на обліку в обласній службі зайнятості перебувають майже вісімсот АТОшників. Прецевлаштуватися з початку року змогли поки що лишень п’ятдесят чотири військовослужбовці.

Решті демобілізованих бійців отримала статус безробітних та отримують матеріальну допомогу по безробіттю. Двадцять п’ять колишніх військових,за допомогою центра зайнятості, започаткували власну справу. Шістнадцять бійців були долучені до участі в громадських та тимчасових роботах. Майже шістдесят наразі здобувабть професійно-технічну освіту.

На сьогоднішній день за допомогою центра зайнятості шукають роботу демобілізовані військовослужбовці, які до участі в АТО працювали за робітничими професіями: тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, водій транспортних засобів, слюсар-ремонтник, експедитор, механік, охоронник, технік-електрик, технік-проектувальник, муляр, кранівник, монтажник зв’язку (кабельник). 

Додати коментар

Захисний код
Оновити