Байдужість хмельничан вражає: перехожі ходять повз трупи

PDF Друк
П'ятниця, 18 березня 2016, 13:32

Тіло мертвого чоловіка впродовж двох діб лежало на дорозі, а перехожі байдуже проходили повз. Очевидно хмельничанам здавалося, що чоловік п’яний. Невідомо скільки б ще часу місцеві жителі спокійнісінько проходили повз труп, якби не знайшовся все таки небайдужий перехожий. Один із містян нахилився ближче до чоловіка та зрозумів, що той вже мертвий.

Як вияснилося покійному було тридцять років. За версією правоохоронців він виліз на електроопору, аби зрізати кабель та отримав смертельний удар струмом. Про це свідчать опіки на його руках. Повідомляється, що чоловік заробляв собі на життя тим, що зрізав кабель та здавав його як металобрухт.

Після цього неприємного інциденту напрошуються висновки, що хмельничани стали вкрай байдужими. Звісно у більшості випадків на дорогах  та узбіччях лежать люди в стані алкогольного сп’яніння. Однак, і їм часом необхідна допомога. Що вже говорити про осіб, яким посеред вулиці стає зле, і чиясь байдужість часом коштує їм життя.

  

Коментарі 

 
0 #2 семен хмельниченко 18.03.2016 16:06
уявіть ситуацію,знайом ий збирав печериці літом в посадці і натрапив на труп.Як порядна добросовітна людина,викликав мінтів,і отримав такий геморой,що кращеб обійшов того трупа стороною,бо пів року його дьоргали по мінтах і прокуратурах,мі ліон протоколів і пояснювальних,щ ей самого ледь не посадили,бо розкрити негодні,а спиисати на когось треба. От і робіт висновки.
Цитувати
 
 
+11 #1 Елена 18.03.2016 14:09
А где в это время находилась новая полиция?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити