На Хмельниччині знищать сільські школи?

PDF Друк
П'ятниця, 25 березня 2016, 18:10

У Хмельницькій області селяни з острахом чекають реалізації новоспеченого закону про середню освіту. Можлива оптимізація шкіл, яка останнім часом набула розголосу сіє паніку на Хмельниччині.

У селі Миколаїв Хмельницького району вже навіть збирають свій «шкільний майдан». Чутки, що держава закриє так звані малокомплектні школи не залишили тут нікого байдужими. Адже Миколаївська школа також буде закрита. Адміністрація та батьки учнів  навчального закладу вирішили  добитися для школи почесного звання Героїв Небесної сотні.Надіються, що школу із таким званням не чіпатимуть.

Наразі в освітній установі навчається п’ятдесят один школяр.  Тридцять двох учнів сюди підвозять із сусідніх чотирьох  сіл. Якщо школу зачинять,то дітям доведеться їздити десятки кілометрів від дому.

Миколаївська загальноосвітня школа у 2002 році переїхала у новозбудоване приміщення, тут тепло і гарно, вона розрахована на 162 учні. Отже селяни сподіваються привабити сюди якомога більше дітей. На сьогодні ця школа – одна із десяти на території Чорноострівської об’єднаної громади. Та ще й одна з кращих. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити