На Хмельниччині побільшало шахрайок-знахарок

PDF Друк
Понеділок, 28 березня 2016, 13:23

Дедалі більше довірливих жителів Хмельниччини попадається у тенета, так званих, шахрайок-знахарок. Інколи такі зловмисниці самі знаходять жертв, а інколи – наївні люди самі їх знаходять. Оголошення, в яких пропонуються послуги культових служителів, можна знайти у будь-якій місцевій газеті або ж Інтернеті.

Найчастіше жертвами так званих знахарок, магів, екстрасенсів  стають самотні дівчата або жінки. За кругленьку суму шахрайки обіцяють зняти вінець безшлюбності, усунути суперниць та навіть виготовити приворотзілля.

Однак не лишень представниці прекрасної половини людства потрапляють на такий гачок. За минулий тиждень, знахарки-ворожки обчистили гаманці декількох чоловіків. У першому випадку невідома особа видурила три тисячі у таксиста за «зняття порчі», яка мовляв нависла над родом чоловіка. Таксист віддав гроші знахарці, хоча через деякий час не зміг зрозуміти навіщо це зробив.

Аналогічний випадок трапився ще з одним жителем Хмельниччини. Бідолаха так само віддав декілька тисяч гривень знахарці, щоб та зняла порчу, однак отямившись чоловік не міг пояснити навіщо віддав гроші. Потерпілі не можуть згадати ні обличчя шахрайок, ні місце, де саме віддали гроші. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити