У хмельницькому парку облаштують вбиральню за мільйон гривень

PDF Друк
Четвер, 31 березня 2016, 15:24

Вартість громадської вбиральні у хмельницькому парку  на честь Івана Франка коштує майже мільйон гривень. Однак, поки що таких грошей в міському бюджеті нема. Поки що міська влада виділила тільки більш ніж  половина цієї суми.

Громадський туалет в парку вже впродовж кількох років являється проблемою для містян та гостей Хмельницького. Нефункціонуючу наразі  вбиральня опинилися у приватній власності. Викупити або повернути в комунальну власність міська влада не в змозі. Тому, було прийнято рішення збудувати новий туалет. Комунальники обіцяють зробити вбиральню за кращими європейськими зразками, зовсім неподалік від старої вбиральні. Тут навіть планується створити усі зручності для людей із обмеженими фізичними властивостями.

У разі, якщо кошти таки не виділять. То комунальникам доведеться шукати більш економний варіант. Можливо встановлять такі вбиральні, як у Вінниці. Вони являють собою готову споруду, яку необхідно лише встановити та під’єднати   до комунікацій. Її вартість вдвічі менша – п’ятсот тисяч гривень. Однак вона буде менш комфортною та менш європейською.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити