На Хмельниччині у жінки відібрали дітей задля помсти

PDF Друк
П'ятниця, 08 квітня 2016, 15:53

Історія цієї жінки показує усю жорстокість сучасного суспільства й усю безвихідь, яка піткає матір-одиначку.

У Кузьмині жінка Євгенія разом з 12-річним сином та 16-річною дочкою жили в мирі й злагоді. Однак раптом усе пішло не так.

Ще торік дочку Євгенії зґвалтував місцевий житель. Тоді жінка подала заяву в правоохоронні органи, але чомусь їй не приділили належної уваги. Досі нічого так і не вирішено, а ґвалтівник розгулює на волі. Пізніше почалися погрози. Невідомий говорив, що якщо Євгенія не забере заяву з поліції. То більше не побачить своїх дітей. Таки і не побачила.

З невідомих причин їх забрали у дитячий будинок. Причому зауважили, що діти захотіли сюди самі. Привів їх 20-річний чоловік.

Не встигла бідолашна жінка зчутися як дітей відправили до реабілітаційного центру й не відпускали навіть на вулицю. Зрештою, після довгих пошуків допомоги, 16-річній дівчинці таки вдалося вийти на волю, до матері. Коли ж її молодший брат не захотів зробити так само. Жінка припускає, що усе це спричинив тиск охоронців центру.

Допоки справа залишається відкритою і що робити далі Євгенія поняття не має. Говорить, що уже не знає, де шукати чесної допомоги. 

Коментарі 

 
0 #1 Валерій 11.04.2016 12:17
Відбити тому гвалтівнику мізки усі і відрізати яйці, от і все. Жінці просто треба було сказати про це в інших колах, а не міліції, і того гвалтівника шукали б по цей день...
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити