Кінотеатр імені Шевченка будуть розвивати

PDF Друк
П'ятниця, 23 травня 2014, 21:39

Наразі є чотири кандидатури на місце керівника культурного закладу. Створена робоча група та є всі шанси зберегти кінотеатр імені Шевченка для хмельничан. Кінотеатр імені Шевченка будуть розвиватиНаразі є чотири кандидатури на місце керівника культурного закладу. Створена робоча група та є всі шанси зберегти кінотеатр імені Шевченка для хмельничан

Міський голова проводить із кандидатами співбесіди. Розглядаються програми, які вони пропонують, - каже заступник Хмельницького міського голови Григорій Давиденко. –  Якщо не сьогодні, то завтра Сергій Іванович  обере серед них найкращого. Бо ж керівником кінотеатру повинна бути людина, яка розуміється у цій сфері.

Вже із новопризначеним керівником проводитиметься зібрання робочої групи, де вирішать подальшу долю кінотеатру та суму коштів, яку потрібно виділити на нову апаратуру. Зустріч запланована на наступний тиждень. Розглядатиметься питання демонстрації широкоформатного кіно, замість популярного сьогодні формату  3D. Але для початку потрібно відремонтувати кінозал та замінити крісла на більш зручні.

Попри це, скорочення, за словами заступника міського голови, не уникнути.

- Можливо, що скоротять менше працівників, ніж планувалося, - каже Григорій Давиденко. – Але цим людям пропонують робочі місця. Є вакансії. Наприклад, касиром можна працювати в «Електротрансі», але вони чомусь відмовляються від такої роботи і не хочуть покидати кінотеатр.  На наступній сесії міської буде винесене питання щодо виділення великої суми коштів для кінотеатру, адже ми хочемо зберегти кіно. У міському бюджеті на це гроші є. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити