Хмельницькі поліцейські взялися за пішоходів

PDF Друк
П'ятниця, 20 травня 2016, 13:02

Хмельницькі поліцейські провели акцію «Пішохід»

Сьогодні, на вулицях Хмельницького в рамках Тижня безпеки дорожнього руху патрульні поліцейські провели акцію «Пішохід».

Особливо жваво пішоходи порушують Правила на центральних вулицях – Камянецька, Інститутська та проспект Миру. Як правило, вони нехтують правилами і ходять там, де їм видається зручніше.

На акцію запросили представників засобів масової інформації, але незважаючи на відеокамери, порушники спокійно переходили вулиці в невстановленому місці. Переважно це були люди похилого віку.

Патрульні проводили роз’яснювальну роботу про безпеку на дорогах. Після цього, багато хто із зупинених обіцяли бути уважнішими і не виходити на проїжджу частину дороги.

На жаль за статистикою автопригоди за участю пішоходів займають не останнє місце. Це свідчить про те, що деякі громадяни забувають , що вони також учасники дорожнього руху з певними правами та обов’язками.

За поточний рік в місті одинадцять громадян притягнули до адміністративної відповідальності за перехід вулиці в невстановленому місті. Кожен з них заплатив штраф 51 гривню, але це на жаль, не заважає їм порушувати правила повторно.

Сьогодні акція носила суто профілактичний характер – постанови на порушників Правил дорожнього руху патрульні не виносили. 

Коментарі 

 
0 #4 Carrol 22.05.2016 16:26
Link exchange is nothing else however it is simply placing the
other person's weblog link on your page at proper place and
other person will also do same in favor of you.


Here is my website - yahoo video call (musicforbodies .net: http://musicforbodies.net/wiki/Samsung_M7500_-_An_Effective_Looking_3G_Phone)
Цитувати
 
 
0 #3 марина 20.05.2016 15:36
Поддержите. Нажмите зелёную стрелку с плюсом. http://opencity.in.ua/issueview?id=19155
Цитувати
 
 
+1 #2 vova 20.05.2016 13:33
Так недавно на тому переході машина збила чоловіка, страшно там переходити, то поліція хай дивиться сама за тими переходами, а ні то - світлофор, і таки світлофор.
Цитувати
 
 
0 #1 yляна 20.05.2016 13:31
На жаль, це не завжди так. Я наприклад, перехожу дорогу по зебрі на Пр Миру, і не раз, мало не збивала мене машина, вони женуть як скажені, і рідко збавлять швидкіть перед зеброю. Так що, мя думка краще вже світлофор.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити