Із приходом літа в хмельницьких поліцейських розпочнуться польові роботи

PDF Друк
П'ятниця, 27 травня 2016, 11:29

У літній період, з червня по вересень, стартує оперативно-профілактична операція «Мак». У цей відрізок часу хмельницькі поліцейські інтенсивну увагу приділять виявленню та ліквідації нелегальних посівів рослин, які містять наркотичні речовини, а саме: маку та конопель. Окрім того, правоохоронці стежитимуть за перекриттям каналів надходження цих рослин до споживачів наркотиків.

В обласній поліції нагадують, що за незаконний посів або вирощування снотворного маку в кількості від ста до п’ятсот рослин, конопель у кількості від десяти до півсотні рослин передбачена кримінальна відповідальність: штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або арешт до півроку, чи обмеження волі до трьох років.

Незаконний же посів або вирощування снотворного маку в кількості півтисячі і більше рослин чи конопель у кількості півсотні і більше рослин передбачає позбавлення волі терміном до семи років.

У поліції наголосили, що посіви маку дозволені тільки спеціалізованим підприємствам, які мають на те відповідну ліцензію. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити