В Хмельницькому з'явиться новий сквер?

PDF Друк
Понеділок, 18 липня 2016, 12:21

Відділ роботи зі зверненнями громадян міської ради повідомляє, що, відповідно до пункту 4.3. "Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Хмельницькій міській раді", затвердженого рішенням сесії міської ради від 27.01.2016 року, міському голові направлено для розгляду електронну петицію "Облаштувати сквер і парковку на майданчику на перехресті вулиць С. Бандери та Зарічанської".

Станом на  17 липня петицію підписали 521 особа з 500 необхідних.

Текст петиції: «Для створення комфортних умов проживання та відпочинку хмельничан, які мешкають у густонаселеній частині міста поблизу магазину «Електроніка», для оздоровлення екологічного станута покращення естетичного вигляду однієї з центральних частин міста та на підтримку ініціативи жильців навколишніх будинків, пропонуємо облаштувати на розі вулиць С. Бандери та Зарічанської сквер і парковку.

Наявність такої зони дозволить створить умови для дозвілля молоді, для приємного відпочинку людей поважного віку, додасть вказаній території та загалом місту цивілізованого європейського виду та зробить упорядкованим паркування автомобілів.

Окрім того, вимагаємо від міської влади заборонити встановлення будь-яких нових малих архітектурних форм комерційного призначення на зазначеній території. 
Громадська організація «Сильне місто» готова долучитися до справи як допомогою у розробці проектної документації, так і безпосередньою участю нашого активу у облаштуванні території». 

Додати коментар

Захисний код
Оновити