Дітей із зони АТО привезли на оздоровлення на Хмельниччину

PDF Друк
П'ятниця, 19 серпня 2016, 11:53

У дитячо-юнацькому оздоровчому комплексі “Чайка” міста Хмельницького, що в селі Головчинці, триває літній оздоровчий сезон. Тут разом із юними хмельничанами з 25 липня проводить канікули вже друга група дітей з міста Старобільськ, Луганської області. Цього року таку можливість хлопчикам та дівчаткам із прифронтового міста-побратима надала Хмельницька міська рада, виділивши кошти на путівки з міського бюджету. Проживають юні старобільчани у рекреаційному центрі «Берег надії», що розташований на території дитячого табору «Чайка». Насичений графік перебування у таборі доповнюють різноманітними екскурсіями та подорожами. Діти вже відвідали Меджибізьку фортецю, а сьогодні завітали до Хмельницької міської ради. Групу дітей зустрів секретар міської ради Михайло Кривак.

Ми завжди раді бачити вас у нашому місті, – зазначив Михайло Кривак. - За ініціативи Хмельницького міського голови Олександра Симчишина 21 січня цого року, на День Соборності України, я особисто їздив у місто Старобільськ, щоб запросити вас до нас у гості. Сьогодні ми гостинно запрошуємо вас у приміщення, в якому ще минулого століття, у 1904 році, знаходилось Олексіївське реальне училище і тут навчалися діти, а зараз працює виконавчий комітет і депутати міської ради».

Діти охоче фотографувались та знайомилися з роботою міської ради і виконавчого комітету, слухали розповіді про колишніх керівників міста. Побували вони й у сесійній та зеленій залі. Спільне фото нагадуватиме про день, проведений у Хмельницькому.

Надалі група продовжила мандрівку історичними місцями Поділля та вирушила на екскурсію до Кам’янця-Подільського. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити