Міський голова перевірив якість ремонту прибудинкових територій

PDF Друк
Вівторок, 06 вересня 2016, 12:03

Про затишний та красивий двір біля своєї багатоповерхівки мріють чи не всі хмельничани. Комусь пощастило придбати житло в новобудові і радіти сучасній красі подвір'я, а всі ті, хто мешкає у страрих будинках, тим часом чекають на капремонти дворів.

Цьогоріч відновлювати прибудинкові території Хмельницька міська рада взялася як ніколи активно. Приємно, що все частіше поряд із традиційним асфальтовим покриттям у хмельницьких дворах обладнують пішохідні доріжки із тротуарної плитки. Такий крок має не лише естетичне підгрунтя, але й функціональне - у разі пошкодження тротуару з плитки відремонтувати його можна швидко та недорого. Та й виглядатиме відновлена доріжка значно краще, ніж полатаний асфальт.

Уже традиційно якість виконаних підрядними організаціями робіт час від часу перевіряє міський голова Олександр Симчишин. Так, вчора він відвідав двори за адресами вул. Майборського, 11, Пілотська, 7, Трудова, 11, Свободи, 2а, Зарічанська, 32/1, Прибузька, 26, Проскурівського Підпілля, 25. Саме там зараз зроблені або ще тривають капітальні ремонти прибудинкових територій. Оскільки поїздка припала частково на післяробочий час, коли хмельничани вже повернулися до своїх домівок, очільник міста мав змогу поспілкуватися їз ними, вислухати зауваження та ідеї. Так, наприклад, дуже слушною виявилася думка жінки, котра запропонувала у майбутньому проектувати на прибудинкових територіях невеличкі огорожі, котрі будуть відмежовувати пішохідні зони від квітників.

Приємно розуміти, що якістю капремонтів більшість мешканців будинків задоволена. Дехто вже навіть встиг облаштувати клумби, встановити паркан. Сезон капітальних та поточних ремонтів, за словами міського голови, триватиме ще мінімум два місяці. До середини осені матимемо ще багато оновлених дворів. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити