Які проблеми приніс новий навчальний рік для Хмельниччини?

PDF Друк
Четвер, 08 вересня 2016, 10:13

Як розпочався новий навчальний рік і які проблеми з собою приніс говорили під час зустрічі директорів шкіл із представниками влади.

Кілька місяців тому таке зібрання провели вперше, уже тоді домовилися - подібні зустрічі стануть традицією.

Говорити було про що, адже новацій у галузі освти Хмельницького цьогоріч багато.

Так, наприклад, вперше міські школи розпочали свою роботу без так званих "батьківських внесків". З бюджету міста виділили по 100 грн на кожного учня, щоб раз і назавжди зняти тему потреби у збиранні додаткових коштів. Приємно, що за перший тиждень навчального року до міської ради не надійшло жодної скарги чи інформації про те, що у якомусь їз закладів додатково збирають кошти на потреби школи.

Нелегким цьогоріч був процес придбання підручників. Вперше за рішенням Міністерства освіти цим мала займатися кожна школа окремо. У результаті через велике навантаження видавництва не встигають впоратися із обсягами замовлень і затягують доставку підручників на місяць-два.

А от обсягами придбаного за кошти бюджету спортивного приладдя директори шкіл задоволені. Далі попросили розглянути можливість оновлення інструментів у майстернях з трудового навчання.

Задоволені директори шкіл і закупленими за кошти казни мультимедійними комплексами, технікою тощо. За якістю нових парт та стільців для учнів будуть спостерігати.

Цьогоріч всі придбання школи здійснюють через систему "ProZorro". Багатьох бухгалтерів працювати з нею треба вчити. Саме тому керівники навчальних закладів просили організувати такий тренінг для своїх підлеглих. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити