Водіїв тролейбусів навчатимуть обслуговувати інвалідів

PDF Друк
П'ятниця, 30 вересня 2016, 10:41

Такі лекції 27 та 28 вересня провели у місті Хмельницкому. Вони були про проблеми проїзду інвалідів-візочників та людей з вадами зору.

Організація «Світ без бар’єрів» провела дані лекції з метою покращення послуг перевезення для людей з особливими потребами. Оскільки пандусів біля тротуарів немає та не завжди можна під’їхати навіть близько до тротуарів через перевантаженість зупинок в час пік. Інваліди змушені пересуватись по дорозі, що збільшує ймовірність аварії та заважає нормальному руху транспорту.

У місті курсує 9 низькопідлогових тролейбусів, що більш менш вирішує проблему візочників. Але охочих на такий тролейбус так само, як і на звичайний. Через низьку взаємоповагу між пасажирами інваліди просто не можуть потрапити в такий тролейбус, тому приходиться долати всі відстані на власному візку. Також не всі кондуктори хочуть виконувати свій обов’язок щодо людей з обмеженими можливостями, яким вони повинні допомагати з посадкою і висадкою таких пасажирів.

Також представники організації звертали увагу на рух тролейбусів коли по дорозі їде інвалід-візочник або велосипедист. Так більшість з них не знають правила дорожнього руху, потрібно бути пильними та рухатись так, щоб в будь-якій ситуації мати змогу зупинитись та не пошкодити людей. Адже з кожним днем велосипедистів стає все більше. Особливу обачність слід проявити в вечірній час. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити