Кількість поліцейських в Хмельницькомузменшується

PDF Друк
Четвер, 06 жовтня 2016, 13:07

В Хмельницькому важливий момент в роботі кожного поліцейського. Атестація. Її пройшли понад 68 тисяч працівників поліції в Україні, з них понад 2 тисячі з Хмельницької області. Відбір не пройшла досить велика частина. Кожен шостий не гідний носити звання поліцейського. Після аналізу результатів виявили 35 поліцейських, які займали вищі посади, та 198 керівництва середніх посад. Їх всіх наразі звільнено. Підвищили в посаді лише 33 чоловік. Проте понизили аж 134.

Великі надії покладають на новонабраних працівників, як зазначає Хатія Деканоідзе. Хоча в повному обсязі поліція країни налічує 130 тисяч робітників. Намагаються привчати нових поліцейських до чистоти в роботі, відповідальності та чесності. Проте не всі охочі поповнити ці ряди проходять комісію.

Також про це активно розповідають в університетах та академіях, задля розвитку більшої старанності до навчання. Адже лише велика праця може зробити справжнього поліціянта. Тому запроваджують нові системи перевірки студентів, щоб попередити проблему здалеку. Студенти переживають та сподіваються, що всі успішно закінчать навчання, почнуть працювати та не провалять жодної атестації. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити