Знову застрелили валютника

PDF Друк
Вівторок, 11 жовтня 2016, 18:28

В Хмельницькому дружина знайшла свого чоловіка мертвим. Зателефонувала в поліцію та вони негайно виїхали. На місці події знайшла 4 гільзи. У чоловіка вогнепальна рана в груди. Жінка запевняє, що коли знайшла його, були сліди боротьби чоловіка проти нападників.

«Я йшла з роботи т побачила тіло. Хто б міг подумати, що мій чоловік комусь нашкодив чи когось образив. Певно конкуренти прибирають зайвих з території. Це не пограбування, адже поліція знайшла при ньому велику суму грошей у валюті. Я впевнена, що такі вбивства ще будуть, тому що близько місяця назад застрелили валютника в Чернівцях. По західній Україні чистять валютників – це однозначно», - ділиться дружина вбитого.

Наразі відкрита справа по даному вбивству. Хто вчинив таке поки що невідомо, проте зловмисники залишили гільзи, по яким і будуть шукати їх. Також перевіряють місце вбивства на наявність відбитків пальців чи взуття.

«Скоро ми знайдемо вбивць. Ведеться розслідування, наші люди ретельно опрацьовують всю інформацію. Також опитуємо людей, які проживають неподалік, щоб визначити час події. Можливо хтось навіть щось бачив. Скоро дізнаємось», - розповідає слідчий поліції. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити