В Хмельницькому масштабна аварія

PDF Друк
Середа, 12 жовтня 2016, 09:16

На маршруті Хмельницький-Чернівці їхав рейсовий автобус, в якому було близько 20 пасажирів. При аварії 3 людей померли, всі решта з серйозними травмами госпіталізовані.

Ведеться слідство. Поки що причина аварії невідома. Що трапилось з водієм або з автобусом, що він скалічив стільки людей.

«Я їхав до родичів. Сіли в такий самий автобус, як і всі решта. Їхали спокійно, не на надто високій швидкості. Нічого в процесі руху не могло передбачити такий збіг обставин. І раптом автобус сильно почав трястись, ми вилетіли з сидінь. Ми не зрозуміли самі, що відбувається. Перед собою я бачив тільки салон автобуса, який дуже сильно трясло, можливо, ми навіть перевернулись. Не знаю, що могло трапитись. Але ми не зрозуміли нічого. Троє людей загинули на місці, ми бачили на власні очі, як їх діставали і відвозили. Таке неможливо забути. Чи були в автобусі діти, я чомусь не можу пригадати, я йшов по автобусу, коли він був ще напівпорожній, а під час руху, я був весь в смартфоні. Коли трапилась аварія, був неймовірний шум, також дуже кричали люди. Дуже велика трагедія», - ділиться один з пасажирів.

Наразі невідомо, що чекає водія автобусу. Чи по його вині трапилась таке ДТП, слідство з’ясовує. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити