Нову мережу водопостачання та газопроводу відкрили в населених пунктах Кам’янеччини

PDF Друк
Понеділок, 31 жовтня 2016, 10:46

Проблема водозабезпечення для жителів Кам’янець-Подільського району останнім часом стояла надзвичайно гостро, оскільки у тамтешніх колодязях вода почала зникати. Старожили с. Оринин розповіли, що з моменту заснування села мешканці користувалися водою з колодязів, або купували привізну. Це спричиняло як економічні, так і побутові проблеми, особливо влітку під час польових робот. Вирішити проблему людей прийшли обласна та районна влада.

І ось 28 жовтня закарбується в пам’яті жителів с. Оринин визначною подією – введено в експлуатацію нову мережу водопостачання.

Коментуючи цю важливу для села подію, голова райдержадміністрації Василь Сукач зазначив: «У наших селах вже оцінили переваги нової мережі водопостачання. У цьому напрямку відбуваються позитивні практичні зрушення – в селі ніколи не було центрального водопостачання, а тепер 120 садиб не матимуть проблем з водою. Районна та обласна влада на досягнутому зупинятися не будуть і тому вирішено й надалі продовжувати цю справу в інших населених пунктах Кам’янеччини».

Загальна вартість проекту склала 952750 гривень.

Проте подарунки для жителів Орининської сільської ради не закінчились. Високопосадовці Кам’янеччини одразу ж вирушили в с. Ріпенці, де відбулося введення в експлуатацію підвідного газопроводу високого тиску, об’єкту, що фінансується за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Вартість робіт склала близько 5982,4 тис. грн., з яких Державним фондом регіонального розвитку виділено 5405,6 тис. грн. та 576,8 тис. грн. взято із місцевого бюджету. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити