Завершено ремонт амбулаторії в с.Ставищани

PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 16:17

За результатами відбору участь у проекті ЄС та ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ” брали 4 сільських ради  району. В рамках третьої фази проекту  проведено капітальний ремонту ФАПу у с. Хорошів, ремонт примішення загальноосвітньої школи с. Семенів, ремонт приміщення дитячого садочка в с. Залужжя, а також завершено ремонт приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Ставищани.

В урочистій здачі проекту в  взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Муляр, голова районної ради Василь Мельник,   куратор Проекту в Хмельницькій області Ігор Клепач, Ставищанський сільський голова Сергій Козловський та інші поважні гості.

У вітальному слові голова районної державної адміністрації Роман Муляр  висловив подяку сільській громаді, куратору Проекту ПРООН, спонсорам, підряднику та всім хто долучився до його втілення, а також висловили впевненість в тому, що втілення таких проектів позитивно вплине на розвиток сільських громад Білогірщини.

Нагадаємо, що проект громади включав в себе: інноваційні енергозберігаючі заходи в амбулаторії , капітальний ремонт системи опалення зі встановленням піролізного котла, заміна вікон та дверей на металопластикові  загальною вартістю 460, 994 тис.гривень. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити