У Хмельницькому триває будівництво першої велодоріжки

PDF Друк
Вівторок, 01 листопада 2016, 10:32

З середини жовтня підрядник, ТОВ “Платінумбуд” розпочав будівництво велодоріжки на набережній та у парку ім. Чекмана. 18 жовтня вже розмітили межі велодоріжки згідно з проектом та розпочали земляні роботи. На велодоріжку з бюджету міста виділили 609 тис. грн. Будівництво обіцяють завершити до кінця року. Однак, якщо буде дуже несприятлива погода, то, можливо, деякі ділянки будуть завершувати на початку наступного року.

Загальна довжина двох частин велодоріжки складає близько 900 метрів. (Перша частина – від вул. Кам’янецької до білого містка, друга – від містка по парку ім. М. Чекмана до станції прокату катамаранів.) Загальна ширина – 2,5 м, по 1,25 м на смугу. Покривається велодоріжка бруківкою, оскільки вона значно практичніша за асфальт, а коштує приблизно так само. Доріжку з бруківки в майбутньому легше буде ремонтувати чи вирівнювати через нерівномірне просідання грунту, ріст коріння дерев тощо. Бруківка сірого кольору, але також з плитки викладають розмежувальну смугу рожевого кольору. Також перед велодоріжкою будуть встановлені дорожні знаки 4.12 “Доріжка для велосипедистів” та нанесена розмітка фарбою. Біля велодоріжок передбачили освітлення ліхтарями.

Наступного року велоспільнота планує і надалі розбудовувати веломережу: ця велодоріжка буде продовжена через парк ім. М. Чекмана і на вулиці Курчатова. Таким чином мікрорайон Гречани з’єднають з центром міста. Окрім того, завершується робота над “Концепцією розвитку велоінфрастуктури Хмельницького”, над якою зараз працюють активісти ГО “Критична маса”. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити