Бути чи не бути: добровільно-примусовому об’єднанню територіальних громад?

PDF Друк
Неділя, 26 квітня 2015, 12:18

громадяниДнями в районній раді відбулось засідання координаційної ради з питання: об’єднання вісьмох  територіальних громад навколо Кам’янця-Подільського.

На порядку денному стояло важливе питання щодо Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» . Обговорення було цілком напруженим тому, що більшість сільських голів негативно висловились щодо об’єднання. Посилаючись на те, що воно далеко не добровільне.

Розуміючи складність нової пропозиції,  міський голова Михайло Сімашкевич зазначив, що у свій час наші сусіди поляки також переживали типові часи. Та їх влада дала їм час на обговорення даної реформи. Вже за день було прийняте вольове рішення. Сьогодні ж Польща живе за таким же ж принципом. Також Сімашкевич згадав про ще одну країну -  Норвегію, котрій влада виділила на таку ж  реформу 18 млрд грн. « Дивлячись на ці країни хочеться вірити в краще, та що нас чекає – час покаже» - сказав голова.

Ще одне питання порядку денному: обговорення звернення Кам’янець-Подільської міської ради до сільських голів щодо адміністративно-територіальної реформи в Україні. В документі зазначено, що подібне об’єднання дасть змогу більш зручніше керувати суспільними справами. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити