В центрі зайнятості зустрілись представник ГО«Подільська правова ліга» та волонтер Корпусу Миру

PDF Друк
Понеділок, 07 листопада 2016, 18:44

В рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA 07 листопада в Хмельницькому обласному центрі зайнятості відбулася зустріч директора Сергія Черешні з представником Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга» Христиною Колотило та волонтером Корпусу Миру Річардом Шалу.

Під час зустрічі пані Христина відмітила, що місія Мандрівного фестивалю – надати можливість кожній людині в Україні переглянути найталановитіше та найактуальніше документальне кіно про права людини з усього світу, яке сприяє формуванню активної громадянської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності. Такі фільми будуть демонструватися з 02.11.2016 по 24.11.2016 в кінотеатрах, будинках культури, вищих навчальних закладах, школах, молодіжних клубах, книгарнях, бібліотеках, а також в установах пенітенціарної системи.

Колектив обласного центру зайнятості переглянув фестивальний фільм «Заробітчанський шлях» (режисер Олена Федюк). В картині розповідається історія  про чи не єдину у світі заробітчанську прощу – 10-денне піше паломництво із Самбора до Зарваниці, присвячене та організоване українськими трудовими мігрантами і їхніми сім’ями. Під час ходи і спільних молитов паломники не лише отримують благодать, але і мають змогу поділитися своїм досвідом за кордоном та возз’єднатися з відчуженими за роки міграції сім’ями. Вони намагаються подолати нищівні стереотипи та почуття провини за міграцію.

Фільм, тривалість якого лише 52 хвилини дивилися на одному диханні, питань не було, кожного зачепило за душу… 

Додати коментар

Захисний код
Оновити