Польська допомога українським переселенцям

PDF Друк
Вівторок, 28 квітня 2015, 12:02

Від початку АТО поляки надали допомогу українським переселенцям загальною сумою 1,5 мільйон гривень.

Як повідомляє  Державна служба з надзвичайних ситуацій, днями переселенці, а саме 72 сім’ї,  які наразі перебувають у Хмельницькому отримали допомогу, яку їм роздали працівники соцзахисту  та рятувальники.

Як зазначили в прес-службі ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, ця допомога надійшла з міста Бидгощ Республіки Польща, у рамках  співпраці між Хмельницьким обласним осередком Спілки поляків в Україні, громадською організацією « Асоціація Нове-життя», у рамках угоди про співпрацю між Хмельницьким та Куявсько-Поморським воєводствами. Також цю допомогу отримали українці завдяки сприянню громадської організації  «Клуб приятелів України».

Від початку антитерористичних операцій на Сході України благодійні організації та волонтери надали найрізноманітнішу допомогу сім’ям  переселенців: медичне обслуговування, засоби гігієни, продукти харчування, ліки, побутову техніку, взуття, одяг, господарчі товари. Загальна вартість котрих становить більш ніж 1,5 мільйон гривень.

Слід також зазначити, що постановою Кабінету Міністрів України  затверджено: переселенці можуть отримувати щомісячну адресну допомогу, розмір якої встановлюється згідно з фактом працездатності. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити