Перипетії з зоопарком в Хмельницькому

PDF Друк
Середа, 16 листопада 2016, 14:43

Жителі Хмельницького в соціальних мережах висловлювались про те, що дуже хочуть, аби в їхньому місті був зоопарк. Лише міська рада вирішила це зробити – жителі передумали.

Влада міста пропонує обрати два варіанти: парк імені Чекмана або ж Дендропарк Поділля. А доки влада вагається і планує, у соцмережах хмельничани вирішили не робити цього. Вони пропонують залишити все, як і було, або зробити дендропарк з рослинами. Думки розділились, проте тих, хто проти стало дуже багато.

“Зоопарк – тюрма для звірів, проте влада зможе «відмивати» витрачені на власні будинки кошти. В парку на куточок з тваринами неможливо дивитись, не знаю, що сказати сину. Дуже шкода бідних тварин, на яких всім байдуже” – ділиться емоціями один із хмельничан.

Його підтримують однодумці: “Я в шоці. Ще нам зоопарку не вистачало! Будинок Культури краще зробіть! Стоїть “совок” в центрі міста і діти туди ходять. Немає куди повести дитину в гурток”.

Дехто із містян взагалі вважає, що сам давно мешкає у звіринці! “Хмельницький – це уже зоопарк,нащо ще один?”

Тож не дивлячись на те, що дуже хотіли зоопарк, вирішили все таки його не робити. Проте влада вже запланувала, отже зоопарк в Хмельницькому побудують. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити