У Хмельницькому збивають бурульки

PDF Друк
Четвер, 17 листопада 2016, 16:14

В місті всі комунальні служби закликають, якщо у вас на даху будинку звисають довжелезні важкі бурульки – дзвоніть в комунальні служби або звертайтесь до ваших ОСББ. Вони повинні надати вам допомогу та збити бурульки. Інакше ви маєте повне право скаржитись.

Якщо комунальники не спішать збивати крижані списи з дахів, ходіть далі від краю будинку, не варто ризикувати життям та випробовувати долю. Краще не ходіть під балконами та близько будинків, знаходьте шлях, як обійти дорогою де ширші тротуари.

В Хмельницькому вже почистили вулицю Гагаріна та вулиці в центрі міста. Проте спальні райони все ще завалені кригою, варто бути обережними та підіймати голову вверх. Також застерігайте від цього дітей. Вони найбільш вразливі до цього, адже бурулька меншого розміру може завдати великої шкоди. Також направляйте їх зі шкіл такими дорогами, де тротуари якомога ширші. Вбережіть їхнє життя. Адже бурулька може як мінімум завдати струс головного мозку, а якщо летить з великої висоти, то може пробити череп і життю настане кінець. Тому остерігайтесь, та якщо можете, збивайте власноруч бурульки з даху, коли внизу нікого немає. А краще дзвоніть комунальникам. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити