Екологічне виховання - єдине, що може змінити ситуацію з проблемою забруднення водних ресурсів

PDF Друк
Неділя, 24 травня 2015, 13:07

Днями в Департаменті екології та природних ресурсів Хмельницької облдержадміністрації  відбулась зустріч круглого столу на тему «Сучасний стан і проблемні питання використання водних ресурсів  та стан водоохоронних зон і прибережних захисних смуг в басейні річки Південний Буг».

Присутні обговорювали наболіле питання збереження басейну річки. Та остаточний висновок зняв з держслужбовців будь-яку відповідальність. За їх словами, ситуацію, яка спостерігається на берегах великої річки змінити вже не можна, адже для прибирання берегів потрібно залучити якомога більше людей, а таке неможливо.

Як зазначалося на зібранні головне, єдине ми можемо зробити для зниження забруднення це: правильне екологічне виховання! Як ішлося на засіданні, приємним і втішаючим є той факт, що кількість людей, які розуміють цінність і вичерпність прісних водойм, з кожним роком стає все більше.

Заступник начальника Хмельницького обласного управління водних ресурсів Олександр Лесневич звітував про стан річки і її берегів з давніх часів до сьогодні.  А начальник відділу техногенно-екологічної безпеки та водних об’єктів Хмельницького обласного управління водних ресурсів Михайло Мовчанов сказав: «Ця річка відіграє важливу роль у долі всіх Хмельничан. І ми як ніколи повинні згрупуватися, задля її збереження .

Нагадаємо, що на зібранні були також присутні: заступник начальника Держекоінспекції Микола Садлій та заступник начальника відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря Володимир Михайлов. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити