Що з лісами в Хмельницькій області?

PDF Друк
Середа, 23 листопада 2016, 16:17

При виході працівників Управлінням Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області на Шепетівського районного спеціалізованого лісокомунального підприємства для проведення передбаченого Планом контрольно-ревізійної роботи Державної аудиторської служби України на IV квартал 2016 року державного фінансового аудиту діяльності, директором підприємства Трофімчуком П.П. відмовлено у проведенні контрольного заходу, мотивуючи відсутністю у Держаудитслужби законних підстав для його проведення.

Для вжиття заходів реагування та сприяння у допущенні працівників до проведення контрольного заходу на лісокомунальному підприємстві, управлінням направлено звернення до засновника і органу управління даного підприємства – Шепетівської районної ради, головою якої є Дзяворуком П.Ф. відмовлено у сприянні проведення державного фінансового аудиту з посиланням на те, що «посадові особи районної ради не можуть, відповідно до Статуту підприємства, втручатись у повноваження директора підприємства». В той же час, районна рада як засновник підприємства укладає з директором контракт та контролює його виконання.

Вищевказані дії керівника даного підприємства наводять на думку щодо не зовсім «чистих» справ у комунальних лісах Шепетівщини.

У всіх небайдужих виникає справедливе питання – чому керівник комунального підприємства та власник підприємства перешкоджають, а не сприяють у проведенні державного фінансового аудиту, який полягає у перевірці та аналізі діяльності, фактичного стану справ щодо законного і ефективного використання державних та комунальних коштів і майна, правильності ведення бухгалтерського обліку і достовірності фінансової звітності, функціонування системи внутрішнього контролю суб’єктів господарювання?

Про не допуск працівників Управління Західного офісу в Хмельницькій області до виконання своїх службових обов’язків проінформовано Головне Управління національної поліції в Хмельницькій області. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити