Хмельничани отримали свої паспорти на урочистій церемонії

PDF Друк
Понеділок, 24 серпня 2015, 20:43

В день Незалежності талановитих хмельничан вирішили порадувати: вручити на урочистій церемонії їх перші документи, що засвідчують їх  українське походження.

нагородження паспортів

12 школярів отримали свої паспорти у незвичний для всіх спосіб: на спеціальній церемонії приуроченій дню Незалежності України. Якими критеріями керувалися, та що враховували при відборі цих щасливчиків?

Ні для кого  не секрет те, що кожне місто має своїх героїв, своїх спортсменів та своїх активістів, і Хмельницький не вийняток, адже у цьому місті багато патріотів, особливо серед молодого покоління. Через це, місцева влада вирішила привітати найактивніших діячів міста, які зробили чималий внесок у розвиток школи, міста й не лише. Саме тому порадившись зі спеціалістами було відібрано найкращих учні та спортсменів, яким представники влади  вручили їх паспорти. Серед них: Поліна Вознюк, Назар Левицький, Віталіна Горбань, Олександра Скоробагата та Сергій Скиба.

«Це велика честь для мене, дійсно я дуже вражена і здивована. Добре розумію, у який важкий, для всієї країни, час я стала істинною громадянкою України. Зі своєї сторони обіцяю віддати всі сили, прикласти максимум зусиль аби зміцнити нашу рідну державу і наше любе місто» - стверджує Олександра Скоробагата. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити