На Ізяславщині відбулись спільні навчання органів

PDF Друк
Четвер, 24 листопада 2016, 13:32

23 листопада під керівництвом  першого заступника голови Ізяславської райдержадміністрації Павла Ковальчука пройшли спільні навчання органів управління і спеціалізованих служб цивільного захисту з питання організації управління при виникненні надзвичайних ситуацій і подій, характерних для осінньо-зимового періоду  на території  району.

В ході навчань здійснено  відпрацювання питань координації діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, спеціалізованих служб цивільного захисту, підприємств, установ, організацій та сил цивільного захисту із попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути на території району в  зимовий період 2016/2017 років

В ході навчань відбулась підготовка до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту з урахуванням досвіду ліквідації стихійного лиха на території району 13-15 листопада поточного року.

Також організаторами навчань визначено рівень готовності органів управління та сил цивільного захисту районної ланки до дій з запобігання виникненню надзвичайних ситуацій зимового періоду в екстремальних умовах мирного часу та особливого періоду і ліквідації їх наслідків.

Керівниками навчань було проаналізовано ефективність  організації роботи оперативних чергових районних спеціалізованих служб цивільного захисту та окреслено напрямки із удосконалення організації системи оперативного реагування на можливі НС. Окремо було опрацьовано організацію схеми оповіщення та збору членів районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Одними із завдань навчань було ще раз перевірити повноту та реальність розроблення планів дій органів управління та сил цивільного захисту районної ланки щодо запобігання виникненню та реагування на можливі НС, планів на особливий період, визначення зон можливих аварій на об’єктах життєзабезпечення, енерго -, тепло -, водо – та газопостачання. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити