Хмельницький "Сінатра" переклав та заспівав відому композицію "My Way"

PDF Друк
Середа, 14 грудня 2016, 16:46

Талановитий житель міста Хмельницький Олександр Полянський прославився на всю Україну. Чоловік переклав і виконав українською мовою хіт 20 століття під назвою “My Way”. Набула популярності композиція у виконанні Містера “Блакитні очі”, так називали легендарного Френка Синатру.

Оригінальна французька версія пісні була виконана Клодом Франсуа, вона була створена ще в 1967 році, а називалася вона “Comme d’habitude” (перекл. З фр. “Як зазвичай”). В пісні розповідається звичайна історія. Двоє живуть разом, надають одне одному знаки уваги, але в багатьох вчинках їм доводиться прикидатися, чинити нещиро, без любові. І так повторюється щодня знову і знову.

 

Олександр цікавиться вокалом та музикою досить давно. Чоловік має військову освіту, проте сьогодні займається лише громадською діяльністю. Як зазвичай буває, співає він в компанії друзів та просто для задоволення. Олександр полюбляє репертуар класичного характеру, особливо арії минулого віку.Одного разу чоловікові закортіло заспівати українською мовою пісню “My Way”. Коли він не знайшов текст в інтернеті, то вирішив, що зможе зробити переклад самостійно. Пізніше у рідному Хмельницькому допомогли зробити музичний супровід. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити