У Хмельницьку свині померли від чуми

PDF Друк
Четвер, 15 грудня 2016, 16:53

У Хмельницькому регіоні стався незвичний випадок: на одній з аграрних фірм зафіксований випадок африканської чуми свиней. Загинули свині на агрофірмі “Маяк”. Аналізи, що були проведені після смерті тварин, показали, що свині померли від захворювання під назвою “чума”. Ця новина шокувала хмельничан. Наразі в районі віднайшли джерело захворювання та вжили запобіжних заходів від розповсюдження вірусу.

Проте раніше випадки африканської чуми вже були зареєстровані у чотирьох областях.

Відмічається, що у всіх пунктах, де відбулися спалахи вірусу чуми, працюють спеціалісти, проводиться дезінфекція транспорту, ведеться спостереження за станом тварин. Торгівля свининою та іншими продуктами на місцевих ринках суворо заборонена.

Вірус АЧС є заразним для тварин, він заражає клітини імунної системи тварин, а виготовлення вакцини, яка в була ефективною поки що неможливе.

Вірусу піддаються не лише домашні, а також дикі свині підвиду Sus scrofa. Інші тварини, за проведенними обстеженнями, не сприятливі до АЧС.

Проте найважливішу інформацію вчені виявили одразу. Вірус не передається людям і є абсолютно безпечним для здоров’я. 

Коментарі 

 
0 #2 ЗОРРО 15.12.2016 17:54
В дійсності цей випадок стався в Полонському районі, а не в Хмельницькому регіоні.Ніколи не чув такий вислів як Хмельницький регіон.
Цитувати
 
 
0 #1 КОСТЯ 15.12.2016 17:46
Автор - неук з села! Не в Хмельницьку, а в ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ!! !!!! Бидло! Вчіться писати!!!
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити