Злодій на Хмельниччині зняв квартиру та пограбував її

PDF Друк
П'ятниця, 16 грудня 2016, 13:02

Небезпека квартирних злодіїв нависла над жителями м. Хмельницького давно. Грабіжники сплановують злодіяння та виносять дорогоцінності та гроші з помешкань. Страшно залишати домівку надовго, адже все, що нажите роками, може пропасти назавжди.

Проте ця історія почалася з того, що чоловік винайняв квартиру в оренду та навіть заплатив гроші. Через те, що ціни на квартири нині досить високі, то виявилось, що грошей в чоловіка не залишилось. Саме такі здогадки обласної поліції щодо мотивів скоєного злочину. Тоді він не придумав нічого кращого, ніж почати продавати цінні речі з помешкання. Спочатку було продано духовку “Ariston” у місцевий ломбард, пізніше чоловік збув DVD-програвач на місцевому базарі. Разом вартість викраденого складає приблизно 5 з половиною тисяч гривень. Виторг чоловік пропив разом з друзями. Злодій був затриманий у місті Рівному. На сьогоднішній день йде перевірка причетності чоловіка до подібних злочинів в інших районах.

Слова зловмисника здивували поліцію, адже він запевнив, що в Кам’янець потрапив через те, що заснув в автобусі до Франківська і випадково вийшов у Кам’янець-Подільському.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити