Хмельниччанин убивав на очах в дитини

PDF Друк
Понеділок, 19 грудня 2016, 15:07

Житель Хмельниччини, якому нині 41 рік, був засуджений на довічне ув’язнення за умисне вбивство. Він на очах малолітньої дитини вбив свою співмешканку.

Апеляційний суд Хмельницької області залишив вирок, що було винесено, в силі, погодившись із прокуратурою області та місцевою прокуратурою. Докази, зібрані під час слідства знайшли підтвердження на судових засіданнях.

Було втановлено, що зловмисник вже був засуджений раніше за умисне вбивство. Тоді він отримав 11 років позбавлення волі. Як тільки він звільнився умовно-достроково, то одразу вчинив ще одне вбивство.

По місцю власного проживання з метою спричинення смерті він наніс жертві понад 40 ударів кулаками, а також шматками меблів. Ці події відбувались на очах малолітнього сину потерпілої. Невдовзі жінка померла на місці злочину, а вбивця втік та переховувався. Однак, наступного дня був затриманий слідчими органами. На цей раз вбивця понесе покарання через вчинення жорстокого злочину, його чекатиме кара у вигляді довічного позбавлення волі.

 

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити