Які новорічні подарурнки обирають жителі Хмельницька

PDF Друк
Середа, 21 грудня 2016, 14:17

Журналісти попитали у хмельницьких підприємців про те, чим цікавляться мешканці міста, обираючи подарунок до Нового року.

З кожним роком Новорічна ніч українцям необхідна для того, щоб подарувати надію на світле майбутнє. Ще кілька років тому за той час, поки годинник бив 12 разів, ми встигали перечислити всі свої побажання, причому ці бажання мали конкретний термін виконання та ціну. Але тепер, чи то з віком, чи то залежно від ситуації в країні, у списку побажань тільки ті речі, які не можна купити. Почали прогулянку з непродовольчих товарів.

Попит на посуду в новорічні свята зростає, люди зараз обирають подарунки більш практичні, виходячи з реальних потреб”, - діляться продавці магазину посуду.

Також популярними дарунками нині є цифрова техніка та різні гаджети. Сьогодні на першому місці по запитам powerbank’и (портативні пристрої для зарядки мобільних). До дорогих подарунків належать подорожі. Найчастіше такий подарунок роблять своїм коханим ті, що шукають тепла серед зими або просто романтики.

Нещодавно з’явився відносно новий вид гостинців — подарункові сертифікати. Сфера послуг може бути будь-яка, починаючи з спа-салонів, та завершуючи стрибками з парашутів та польотів на літаку. Цікава ідея для тих, в кого вже все є, але не вистачає часу відпочити, проте такі штуки досить дорогі і не кожен хмельничанин готовий обрати такий варіант. Український менталітет все ж схильний до подарунків, які можна потримати в руках.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити