Нового "Ревізора" Наталію Кудряшову у Хмельницьку травмували

PDF Друк
Середа, 28 грудня 2016, 15:22

Новий канал запустив проект “Ревізор. Магазини”, який нещодавно завітав до міста Хмельницький. Приїзд знімальної групи завершився скандалом та шпиталем. Зйомка розпочалась у гіпермаркеті “Колібріс”, а завершилась у рентген-кабінеті місцевої лікарні. На сторінках в соцмережах майоріли заголовки про перелом нової телеведучої програми. Наталія Кудряшова лише розпочала кар’єру інспектора якості, а вже стала причиною скандалу, проте, можливо це звичайний піар-хід нового каналу, адже до того про Кудряшову ніхто й не знав. Якщо це так, то популярність телеведучій вартувала травми руки.

Але працівники супермаркету закиди ведучої спростовують. Адміністрація “Колібріс” повідомляє vsemisto-km.info, що журналістка увірвалась без жодних пояснень до магазину. Працівники стверджують, що вона намагалась влаштувати шоу на порожньому місці, а це зовсім не професійно. Коли охорона запитала у Наталії про документи, ні вона, ні знімальна група нічого не показали. “Вони навмисне вдерлись до службового приміщення, щоб спровокувати агресію. Але її не було”, - говорять працівники.

Керуючий супермаркету Сергій Солоха стверджує, що охорона виконувала свої обов’язки, адже там знаходяться каси, сейфи та інші матеріальні цінності. Як справа буде розвиватись далі, ми дізнаємось разом з vsemisto-km.info. 

Коментарі 

 
+2 #2 Артемій 28.12.2016 16:27
Підтримую.Ріже очі оте "Хмельницьку", добре хоть з великої букви.
Цитувати
 
 
+3 #1 Eduard 28.12.2016 15:50
Мне "нравятся" наши тупорылые журношлюхи, которые даже не знают как правильно писать название города.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити