Під Хмельницьким судом активісти вимагають покарання прокурорів

PDF Друк
Четвер, 29 грудня 2016, 13:09

Тернопільських прокурорів будуть судити за підозру у тому, що вони брали хабар. Нині справа слухається в Хмельницькому суді. Під приміщенням суду зібрався цілий натовп активістів та журналістів, під стінами будівлі хмельничани та тернопільчани, яким небайдуже. Вони оголосили, що будуть знаходитись там стільки, скільки буде необхідно для того, щоб мати контроль над ситуацією, також мітингувальники бояться, що справу можуть “зам’яти” та відпустити винних.

Травень 2016 року для прокурорів Віталія Сідорова та Івана Антюка розпочався невдало. Вони були впіймані на хабарі більше як 300 000 гривень. Активісти звісно сподіваються на справедливе покарання, але є підозри, що справу можуть закрити. Саме тому вони стоять під будівлею суду, щоб бути в курсі подій. Місцеві жителі Хмельницька також підтягнулись у підтримку мітингувальникам. Більше як пів сотні людей чекають на справедливий вирок. На плакатах майорять написи “Продажним прокурорам — ганьба!”

Головний прокурор Тернопільської області та його заступник були затримані 12 травня 2016 року. Правоохоронці запропонували закрити кримінальне провадження за 12 000 доларів США. Цей факт був зафіксований в документації, а сьогодні суд винесе рішення. Наразі активістів Хмельниччини ще турбує той факт, що новий заступник прокурора Олександр Мартинюк, який раніше був прокурором Тернопільщини, тобто про всі ці махінації точно здогадувався.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити