Затори у Хмельницькому

PDF Друк
П'ятниця, 30 грудня 2016, 15:53

Сьогодні вранці у Хмельницькому прорвало трубу водогону. Одразу направили працівників спецслужб, щоб вони ремонтували поломку. Проте це викликало сильне обурення у жителів міста, адже вони стояли в заторах довгий час. Через те, що дороги перекрили працівники, приходиться багато об’їжджати, і там утворюються затори.

Також місцеві говорять, що сьогодні неможливо викликати таксі, всі зайняті, у викликах відмовляють. А як тоді добиратись до потрібного місця? Місцеві влаштували бурю негативних емоцій в соцмережах. Проте незважаючи на це ремонтні роботи мусять продовжуватись, адже потрібно починити водопровід. І з цим нічого не зробити. Сьогодні жителі міста змушені терпіти таку ситуацію, а що буде завтра – невідомо. Проте є загроза, що за один день все не владнається. А в святковій атмосфері люди метушаться, їздять за продуктами та подарунками, тому рух ще пожвавлені ший. Проте всім доведеться терпіти те, що є. Адже краще так, ніж бути на свята без води та з затопленими дорогами.

Працівникам також нелегко працювати перед святом та слухати крики з вікон автомобілів, проте вони виконують свою роботу. І нам слід приймати те, що вони роблять з ставитись з розумінням. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити