Хмельничани за дорогі покупки більше не зможуть розрахуватися готівкою

PDF Друк
Середа, 04 січня 2017, 21:13

Віднині максимальна сума, яку дозволено використовувати для розрахунку готівкою, для всіх фізичних осіб зменшиться втричі. Раніше максимальена сума могла становити 150 тис гривень, а цього року вона не має перевищувати 50 тисяч гривень.

Готівкою тепер можна розраховуватись лише притримуючись ліміту. Якщо ж мова йде про дорогі покупки, такі як квартира, автомобіль чи дорогоцінні метали, то в таких випадках необхідно буде використовувати безготівковий платіж. Інакше Вам доведеться чекати на гостей з фіскальної служби, які обов’язково запитають про причину порушення даної вимоги.

Зміна до закону була внесена 25 листопада 2016 року, саме з цього моменту гранична сума зменшилась. Проте наврядчи цей факт якимось чином відобразится на повсякденному житті хмельничан. А якщо ж громадянину необхідно бути придбати більш коштовні речі, він зможе сористатись послугами банків. А банківські установи в свою чергу забов’язуються забезпечити певедення коштів на рахунок, є лише одна умова. Всі платежі повинні бути здійснені в національній валюті. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити