У Хмельницькому чоловік прийшов до психоневрологічного диспансеру та порізав медсестру

PDF Друк
Четвер, 05 січня 2017, 17:52

Цього ранку він самостійно пішов до психдиспансера. Щойно відчинилася реєстратура пацієнт шилом пошкодив медсестру. Але на цьому все не закінчилось. Про хворого розповіла головний лікар диспансеру. «Ця особа прийшла до нас в заклад самостійно заразу на початку того, як тільки заклад було відчинено. Було нанесено певні тілесні ушкодження нашому медичному реєстратору», - розповіла головний лікар психоневрологічного диспансеру Лілія Брухнова.

Лікарі визнають, що 46-річний нападник був психічно хворим. Він давно стояв на обліку і отримував лікування, але лише підтримуюче. Відомо також, що йому заборонили самостійно покидати домівку. Його завжди мала супроводжувати дружина, адже чоловік не міг себе тримати під контролем. “Жодна людина, навіть майстер спорту не може нічого вдіяти такому хворому, адже не вона керує своїми діями, на неї впливає той голос, який вона чує, він їй і наказує робити наступні дії. Скоріше за все в чоловіка були слухові галюцинації, які спричинили таку поведінку”, - пояснює головний лікар.

Після того, як хворий вийшов з будівлі, на вулиці штрикав у лице ще двом перехожим. Всі жертви виявились жіночої статі, в одної з них наскрізна колото-рвана рана в області носу та губ, в іншої рана в зоні щелепи. Чоловік з шилом не реагував ні на загрози поліції, ні на попереджувальні вистріли, та й сльозогінний газ йому не завадив. Поліціянти йому стріляли по ногах, але чоловік продовжував йти на них, як зомбі. Нападник помер на місці злочину в машині швидкої допомоги. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити