На Хмельниччині мати більше, ніж на добу залишила дітей в зачиненій квартирі

PDF Друк
Понеділок, 09 січня 2017, 21:02

Тільки затих скандал щодо матері з Києва, що залишила своїх дітей без нагляду, в результаті чого помер її 2-річний син. І от знову Україну сколихнула недбалість батьків. Цієї неділі, 8 січня 2017 року, і місті Шепетівка, що знаходиться на Хмельниччині, рятівники звільнили з квартири двох маленьких дітей, яких мати залишила без нагляду більше, ніж на добу. Про це повідомила прес-служба Головного управління з надзвичайних ситуацій в Хмельницькій області.

Отримавши всі необхідні дані, зробили висновок, що діти залишились без нагляду в зачиненій квартирі. Про це повідомили сусіди, які побачили, що малеча сидить у вікні на 5 поверсі цілий день. “Рятівники за допомогою бензорізу прорізали вхідні двері у помешканні. Правоохоронці відвезли схвильованих дітей до лікарні на обстеження”, - говориться у повідомленні. Варто відмітити, що працівники правоохоронних органів намагаються знайти батьків малечі, проте поки що всі спроби безуспішні.

“В помешканні правоохоронці залишили записку для бітьків, які мали б повернутись в квартиру. Однак, вже другу добу діти знаходяться в лікарні, а ніхто з родичів так і не звернулись ні в поліцію, ні в лікарню”, - йдеться у повідомленні.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити