На території природного парку затримали браконьєрів

PDF Друк
Середа, 11 січня 2017, 20:09

Мисливці вбили дві козулі просто у будній день, хоча знали, що це забороняє закон. Зловмисників побачив лісничий Плужнянського лісництва. Лісничий проводив буденний плановий обхід лісництва, але раптом у лісі знайшов автівку марки Opel Combo. Тоді чоловік перегородив автівці виїзд з лісу, після чого пішов шукати браконьєрів.

Довго шукати не довелось, він скоро зустрів злодіїв, один з них ніс мертву козу, а другий — рушниці. Але коли він попросив їх зупинитись, то браконьєри кинули усі та почали тікати. Тоді лісничий повідомив про факт браконьєрства в поліцію та сповістив своє керівництво. Браконьєри полювали вдень, чого робити не можна за законом України, та ще й робили це на території національного парку “Мале Полісся”. Правоохоронні органи досить оперативно знайшли злодіїв, в їх машині вилучили ще дві рушниці, а в багажному відділенні знайшли ще одну мертву козу. Всі ці обставини дозволили відкрити кримінальну справу згідно зі статтею 248 ККУ про незаконне полювання. Мешканці Нетішина нині затримані, слідство ще йде. 

Коментарі 

 
0 #1 Ruth 16.04.2017 14:15
At Web marketing Professionals, we guarantee you have the best SEO and design plan for your business so you are buying companies you do not
require.

my web-site - what is seo specialist - Ramiro: http://jameslepore.com/bb/profile/flynnwager,
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити