Отримати практичні знання можна в Хмельницьких вишах

PDF Друк
Понеділок, 28 вересня 2015, 15:18

Цими днями між в Хмельницьку, вищі навчальні заклади міста підписали Меморандум про співпрацю з обласним управлінням відомства.

Головна проблема, яка виникає у майже всіх випускників вищих навчальних закладів є неможливість працевлаштування через відсутність досвіду, стажу, а подекуди знань на «намальовану» оцінку в дипломі.

Намагались вирішити цю проблему у Хмельницькому, а саме пощастило студентам юридичних спеціальностей. Адже цими днями всі виші міста підписали Меморандум з Головним територіальним управління юстиції області.

В ході реалізації наміченого плану буде здійснюватись  відбір студентів в органи юстиції, де ті в конкурентному середовищі можуть здобувати досвід. Результатом цього повинні бути високі теоретичні знання, підкріплені практикою та можливість швидшого працевлаштування для таких випускників.

Підписали Меморандум про співпрацю такі Хмельницькі виші як Хмельницький університет управління та права, Хмельницький інститут соціальних технологій Університету “Україна” , Міжрегіональна Академія управління персоналом, Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та ін.. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити