У Хмельницькому спіймали крадіжку

PDF Друк
Середа, 01 лютого 2017, 12:57

Жінка 47-ми років вирішила, що заробітку на роботі їй не вистачає, потрібно ще трішки збагатитись. Проте робити це вона вирішила незаконним шляхом. Жінка почала красти, за що вже сиділа у в’язниці. Проте першого досвіду покарання їй виявилось мало, тому вона вирішила продовжити діяльність. Жінка підстерігає на ринках, в магазинах та перукарнях людей, які залишають свої сумки без нагляду, ховає їх під одяг та втікає.

Награбовані кошти жінка забирала собі, а телефони та коштовності здавала до ломбарду. Так жінка досить добре заробляла, проте по камерам спостереження виявили грабіжницю, та вдома у неї виявили планшет, який жінка не встигла віднести до ломбарду. Тут її і затримали, був вже суд, призначили три роки ув’язнення. Проте поліцейські впевнені, що і цього разу жінка не передумає красти. Це приносило їй досить багато грошей, легких грошей. Тому вона не збирається завершувати свої справи.

Постраждалі кажуть, що не очікують, що таке станеться. Вони просто залишають сумку поруч, наприклад дивляться на вітрини, а сумку кладуть поряд на прилавок, або в перукарні на сусіднє крісло. Як тільки вони відвертаються або з кимось говорять, тут вступає крадіжка. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити