Обмеження на дорогах через лід

PDF Друк
Четвер, 02 лютого 2017, 12:57

Через те, що погодні умови в Хмельницькому зараз дуже зимні, на дорогах утворився лід. Ожеледиця повсюди, тому в місті погана ситуація на дорогах та тротуарах. Через це обмежили доступ транспорту. По всій Хмельницькій області обмеження по в’їзду вантажних автомобілів та автобусів. Їм тепер сюди заборонено їхати.

Люди через ожеледицю намагаються бути якомога обачнішими,а дуже машини гальмують дуже важко. Ходити потрібно повільно, нікуди зненацька не вибігати, адже водій просто фізично не встигне загальмувати. Потрібно зазначити, що і водії почали їхати повільні, бо бояться за себе і свій транспорт. Багато хто навіть взагалі від нього відмовились на цей час.

Таксі ж зараз має дуже велику роботу. Хоч на авто люди бояться їхати, але менше ніж на громадському транспорті. Тому вирішують, що впасти на кризі не хочеться, краще поїхати на таксі. Тому багато хто жаліється, що викликати авто дуже важко, адже всі зайняті. Це ускладнює пересування для місцевих жителів. Проте обирати не приходиться, потрібно буде чекати поки пройде люта зима та лід розтане. Хоч двірники посипають його сіллю та піском, але в багатьох місцях це не допомагає, на жаль. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити