Весна приносить підвищення цін

PDF Друк
П'ятниця, 24 лютого 2017, 14:38

У Хмельницькому з першого березня дорожчає вартість проїзду на громадському транспорті. Тепер ціна проїзду в тролейбусі коштуватиме 2 гривні 50 копійок, а в автобусі – 4 гривні. Такі ціни, звичайно, не сподобались місцевим, проте нічого не можуть зробити.

Це питання назрівало вже давно, водії жалілись, що отримують дуже мало, а політики жаліються, що немає грошей в казні. Вони кажуть, що могли б зробити проїзд взагалі безкоштовним, але тоді поповнять запаси в казні за рахунок того, що більше не будуть нічого робити в місті. Житі Хмельницького певно оберуть краще підвищення тарифів.

Бензин подорожчав, мінімальну зарплатню підняли, то ж потрібно і піднімати ціни на все. Тому вже з цієї весни вартість проїзду підвищиться, та й не тільки в Хмельницькому. Жителям нічого не залишається робити. Хоча на вулиці вже теплішає, тому можна і пішки ходити. Це корисно для здоров'я та економить кошти, витрачені на проїзд. Потрібно змиритись та прийняти той факт, що всім потрібно заробляти. Водії також хочуть мати хоч якийсь прибуток, тому варто змиритись з такими цінами та продовжувати користуватись загальним транспортом. Нікуди від цього не втечеш. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити