Мітинг у Хмельницькому

PDF Друк
Четвер, 02 березня 2017, 14:12

У Хмельницькому зібрались пенсіонери та звичайні люди, щоб задати запитання міській раді: як їм вижити. Учасники акції кажуть, що тарифи ростуть з кожним днем, жити немає за що, неможливо нічого купити, бо ж ціни також ростуть. Все дорожчає, а зарплатні та пенсії підвищуються лише формально.

До протестуючих вийшов заступник міського голови та пояснив всім, що вони приймають накази з верховної ради України, це рішення президента, якого люди самі ж обрали, тому не потрібно звинувачувати міську раду, а перш ніж обирати нового президента, подумати добре та вирішити. А також заступник прочитав документи про підвищення тарифів та зарплат.

Проте така промова не задовольнила протестуючих, вони з плакатами продовжували кричати. Натомість сказали, що крім них, бідняків, це нікому не потрібно, то ж нічого не вирішать та не змінять. Проблема залишилась та пенсіонерів ніхто не почув. Близько вечора вони розійшлись, проте обіцяли повернутись з новими силами та чекати відповіді на питання, що їм робити та як виживати. Адже ціни дійсно шалені на все, а зарплати малесенькі. Тож жити в наш час в нашій державі стало справді важко. Тому всі і тікають за кордон. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити