Конкурс на дизайн туалету

PDF Друк
П'ятниця, 03 березня 2017, 15:33

В Хмельницькому до 20 березня можна подавати заявки на нове офоромлення туалету в центрі міста. Виділили кошти на оновлення туалету. Вже зовсім скоро почнуть роботи, проте залишилось вибрати дизайн вбиральні. Цього разу хочуть зробити наземний туалет, який повинен бути практичним, екологічним та співпадати з стилем навколишньої місцевості.

Всі небайдужі хмельничани, архітектори та дизайнери можуть подавати свій варіант дизайну туалету, який буде красуватись в самому серці Хмельницького. Компетентне журі, яке буде складатись з спеціалістів оберуть найкращі роботи, які перейдуть до фіналу,а далі оберуть та нагородять переможця. Туалет повинен вийти дуже красивим, доповнювати місцевість та не створювати неприємного враження.

Туалет потрібен в кожному місці, адже буває, що людям він потрібен, а заходити в заклади харчування не хочеться, вони ж не для цього призначені. А також хочеться, щоб це не виглядало, як туалет в селі, тому хочеться, щоб була красива будівля, яка буде прикрашати площу, щоб ніхто навіть не здогадався, що там туалет. Він повинен приносити своїм виглядом естетичне задоволення жителям та туристам Хмельницького. 

Коментарі 

 
0 #2 Val 09.09.2017 20:31
https://bad-android.com/topics/OnePlus
Цитувати
 
 
0 #1 Влад 17.04.2017 12:55
Я вот не пойму, неужели так тяжело купить где то строй материалов да сделать что то нормальное
https://akvilon.ua/dekorativnaya-shtukaturka-ceresit/
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити