Крадії дерев в Хмельницькому

PDF Друк
П'ятниця, 31 березня 2017, 18:57

Державна лісова охорона і працівники ДП «Хмільницький лісгосп» затримали злочинну групу викрадачів лісу. Сталося це в урочищі «Корабельщина», біля села Городище, Літинського лісництва. Злочинці викрадали дуб, якраз завантажували вантажівку деревом. Знайшли спеціальну машину, ретельно все вантажили вночі, а пеньки закопували в землю. Проте ділянку знайшли, тому зовсім скоро будуть нести відповідальність всі, хто до цього причасні.

В різних схронах лісівники на ранок 29 березня вже виявили біля 20 кубометрів дуба. Можна стверджувати, що з огляду на кількість одиниць затриманої техніки, в банду викрадачів лісу входило щонайменше 7-8 чоловік. Зараз поліцейські шукають цих людей, встановлюють всіх причетних, всіх затримають та вони будуть нести відповідальність за цей злочин.

Вирубати дерева не можна. Це робили незаконно вночі, цей вчинок буде каратись законом. Зовсім скоро поліція знайде злочинців та вони будуть покарані. Також конфіскують всі дерева, якщо знайдуть їх. Будуть проводити розслідування, шукати всіх можливих учасників операції. Всі будуть сидіти в тюрмі та заплатять штраф, відповідальності не уникнуть.

  

Коментарі 

 
0 #2 Іван 01.04.2017 08:22
"Крадії дерев в Хмельницькому" - думка не закінчена. Автор не знає елементарних правил написання тексту
Цитувати
 
 
+1 #1 Олені 01.04.2017 03:20
Олені читайте що пишете. Літинське лісництво і Хмільницький район це Віницька область. З якого дива в заголовку фігурує Хмельницька область.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити