Чи можливий зрив газопостачання на Хмельниччині?

PDF Друк
Понеділок, 05 жовтня 2015, 15:09

Цими днями в Києві відбулася конференція, яка зібрала всі державні газорозподільні компанії України, в т.ч. ПАТ «Хмельницькгаз».

Після перемовин стало зрозуміло, що безліч українських компаній, подібним Хмельницькій не готові до опалювального сезону. Такий висновок є результатом не обґрунтованості  діючих тарифів на транспортування природного газу. За словами керівника ПАТ «Хмельницькгаз», отримувані доходи покривають тільки 89,8% витрат товариства, тобто з 352.941.176,47 грн, компанія не отримує 36.000.000 грн. Ще однією з причин кризової ситуації є зростання цін на газ, при не змінності доходів населення та при їх фактичному зменшенню платоспроможності. Останнє привело до зростання боргів за спожитий газ до 85 млн.грн. Ще однією проблемою, з якою стикнувся ПАТ «Хмельницькгаз» - відтік кадрів, що пов’язаний із незмінністю заробітної плати, яка при рості цін втратила привабливість для робітників.

Так, як проблеми носять достатньо серйозний характер Профспілкові організації компаній подали звернення до Президента та Прем’єр-міністра України.

Наразі підготовка до осінньо-зимового періоду триває в звичному режимі. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити